Támogatóink

 
Kezdőlap arrow Versenynaptár
Versenynaptár 2013 Nyomtatás E-mail
Írta: Zoli   
2007. július 28.

 

 

2013. évi versenynaptár

(tervezet)

 

VILÁGBAJNOKSÁGOK

Női Junior – Ifjúsági

április ? – május ?

?

Férfi Junior

augusztus 17-26.

Kijev/Ukrajna

Férfi Felnőtt

október 4-20.

Almaty/Kazahsztán

 

 

EURÓPA-BAJNOKSÁGOK

Férfi Felnőtt

május 17-26.

Minszk

Férfi Ifjúsági

augusztus 11 – 18.

Rotterdam

Női Ifjúsági – Junior

szeptember 1-8.

Romorantin / FRA

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – FÉRFI (Senior Elite – 19 – 34 évesek)

Strandja Kupa

február 19-24.

Szófia

Kémia Kupa

március 5-10.

Halle

Bécsi Box Kupa

március 7-10.

Bécs

Zlatko Hrbic Torna

március 7-10.

Zágráb

Gee Bee Torna

március 11-15.

Helsinki

Grand Prix Usti nad Labem

március 13-17.

Usti nad Labem

Belgrád Winner Torna

április 16-21.

Belgrád

Felix Stamm Torna

április 16-21.

Varsó

Szentpétervár i Kupa

július 11-18.

Szentpétervár

Nemzeti Kupa

szeptember 5-8.

Bécs

Rodovan Bisics Torna

szeptember 12-15.

Banja Luka

Tammer Torna

október 16-21.

Tampere

Golden Glove Torna

november 21 – 25.

Belgrád

     

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – IFJÚSÁGI (Youth – 17 – 18 évesek)

Damas Pozniakas Torna

március 20-24.

Vilnius

Mostari Torna

április 25-28.

Mostar

ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/17-18

május 1 – 5.

Bydgoscz /POL

Klicsko Barátai Torna

június 24-29.

Berdichev/Ukrajna

Golden Glove Torna

július 4 – 8.

Novi Sad

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – JUNIOR (15 – 16 évesek)

ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/16

április 27-28.

Komarno

Heydar Aliyev Elnök Kupa

május 9 – 14.

Baku

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – SERDÜLŐ (Schoolboys – 13 – 14 évesek)

     

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – NŐI

4 Nemzet Torna

január 24-28.

Oslo

Nikolajev City Kupa

szeptember 2-7.

Nikolajev

     

 

 

HAZAI VERSENYEK

57. Bocskai István Emlékverseny

február 5-10.

Debrecen

f,

Énekes István Emlékverseny

február 28 – március 3.

Budapest

ifj,

IV. Tóth Ákos Emlékverseny

március 9.

Kóka

női, ffi,

IV. Nemzetközi Szalacska Kupa

március 16 – 17.

Nagyberki

s,j,i,f,n,

Utánpótlás Olimpia

március 27-30.

Pécs?

s, j,

Budapest Bajnokság

április 19-21.

Budapest

 

Bornemissza Gergely Emlékverseny

május 30 – június 1.

Eger

j,ifi,

Európai Uniós Országok Női Felnőtt Junior Bajnoksága

június 30 – július 7.

Keszthely

 

III. Papp László Emlékverseny

augusztus 1-3.

Hajdúszoboszló

 

Botos Boksz Gála

augusztus ?

Salgótarján

 

III. id. Süllős Gyula Emlékverseny

szeptember 7.

Kaposvár

 

Nemzetközi Paks Kupa

szeptember 14-15.

Paks

s,j,i,f,

XIII. Testvérvárosok Kupája

szeptember 14-15.

Kiskunhalas

s,j,i,f,

Horváth Géza Emlékverseny

október ?

Pécs

 

Matyó Kupa

?

Mezőkövesd

 
       
       

 

 

ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK

Serdülő OB. (13 – 14 évesek)

szeptember 26-29.

Budapest

Junior OB. (15 – 16 évesek)

október 17-20.

Kaposvár

Ifjúsági OB. (17 – 18 évesek)

november 7-10.

Hódmezővásárhely

Női OB.

november 20-23.

Hévíz

Férfi Felnőtt OB.

december 4-7.

?

 

 

EGYÉB VERSENYEK

XXVII. Nyári Universiade

július 6-17.

Kazany

     

Bizalom Kupa

I. forduló

január 26.

 

Bizalom Kupa

II. forduló

március 9.

 

Bizalom Kupa

III. forduló

május 11.

 

Bizalom Kupa

IV. forduló

augusztus 24.

 

Bizalom Kupa

V. forduló

szeptember 14.

 

 

 

VÁLOGATOTT CSAPATTALÁLKOZÓK

     

 

 

EGYÉB

Bírótovábbképzés

február 2.

Vecsés

Boxbál

február 23.

Budapest

Közgyűlés

április 6.

Budapest

 

Budapest, 2012. november 27-én (21/11/2012.sz. határozatával) jóváhagyta a Magyar Ökölvívó Szakszövetség Elnöksége.

 

 
© 2017 harangiboxing
E-mail: szerkesztoseg@harangiboxing.hu
Joomla egy nyílt forráskódú rendszer, mely a GNU/GPL Licensz alatt áll.